Ayola.net
Новости: В связи с обилием спама, постинг на форуме временно закрыт.

Для связи с поддержкой используйте тикеты в панели управления.

*
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь. Сентябрь 19, 2017, 22:24:35

Войти

Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Проблеми у відображенні сайту...(((  (Прочитано 4046 раз)
D_Coffin
Новичёк
*

Просмотр профиля
« : Сентябрь 27, 2008, 21:08:37 »

Привіт! Поставив сайт на Joomla 1.0.13. При перегляді його вмісту у Firefox губиться одна картинка з візуального оформлення, це при тому що у всіх браузерах вона відображається... Крім того в Firefox та тільки в Firefox, форум не відображається по ширині сторінки, а займає лише її ліву сторону(саме з цеї сторони і губиться картинка, про яку сказано вище). Я цих багів ніяк не можу позбутися, буду дуже вдячний за ЛЮБУ надану допомогу.
Адреса сторінки http://voxpopuli.w6.ru/
Наперед вдячний!
kupec
Просветлённый

Joomla 1.5

Просмотр профиля WWW
« Ответ #1 : Сентябрь 27, 2008, 22:07:22 »

Знакомая ситуация... в 3-шке Лисы видно есть недоработки, у меня тоже есть такое с таблицами...

IdoBlog, CommunityBuilder, Joomla 1.5, sh404Sef...
D_Coffin
Новичёк
*

Просмотр профиля
« Ответ #2 : Сентябрь 28, 2008, 17:36:58 »

Знакомая ситуация... в 3-шке Лисы видно есть недоработки, у меня тоже есть такое с таблицами...
Ужас!! А як же мені людям показати такий сайт, лисиця така популярна...(( Невже потрібно ставити нове візуальне оформлення....?
І що тоді з форумом робити....?? Я в відчаї....(( Допоможіть, будь ласка, чим зможете....
kupec
Просветлённый

Joomla 1.5

Просмотр профиля WWW
« Ответ #3 : Сентябрь 28, 2008, 17:51:05 »

Подыщи шаблон...их много, а на базе найденного и проверенного в Лисе сделай окончательный со своими изменениями...

D_Coffin
Новичёк
*

Просмотр профиля
« Ответ #4 : Сентябрь 28, 2008, 18:11:00 »

Я так і думав вже робити, але шкода..... Буду колупати його до останнього, я багато перепробував - цей найкращий.....)) А якщо вже не буде з цього доброго результату - шукати новий...(( Тре перечитувати коди, імовірно десь не закритий тег....Я НЕ МОЖУ ЗНАЙТИ!! Чув таку річ, що лисиця, відносно інших переглядачів, дуже вимоглива до написання кодів.....тому - це остання надія, більше я ніяк не можу пояснити баг з картинкою....
kupec
Просветлённый

Joomla 1.5

Просмотр профиля WWW
« Ответ #5 : Сентябрь 28, 2008, 20:14:42 »

Во всяком случае под 1.0.х их около Гига уже наберется....

Страниц: [1]
  Печать  

Перейти в: